התקשר אלינוהזמן משחק

חדר בריחה בשרון

טרנד חדרי הבריחה התפשט בכל רחבי הארץ ובפרט באזור השרון:

חוויה מגבשת של חדרי בריחה-“חדרי אסקייפ רום”- בואו להנות בחוויית אסקייפ רום בשרון-בכל שבוע מאות ואף אלפי משפחות מגיעות לשחק בחדרי האסקייפ רום בשרון.קיים מגוון רחב של חדרי בריחה בשרון.בהרצליה ישנם לא מעט חדרים וחדר הבריחה שלנו בשרון(בהרצליה) נמצא בעיר ומסביבו עוד מספר חדרים איתם אנו עובדים בשיתוף פעולה על מנת לקבל קבוצות גדולות המעונינות להתחלק למספר חדרי בריחה.

אסקייפ רום בשרון הנחשב לחדר החידות בין הטובים ביותר בארץ!

חדר הבריחה שלנו בשרון, דוקטור דרים, נמצא ממש בלב הרצליה.מי מכם שהרצליאני בטוח מכיר את אזור סוקולוב ולב העיר.אנחנו נמצאים ממש מרחק הליכה משם.האזור שוקק חיים ומלא במסעדות, בתי קפה וחנויות מסביב ככה שזה מאפשר המשך של בילוי לא משנה באיזו שעה הגעתם לשחק.

מה מיוחד אצלנו ולמה לבחור בנו?

מחפשים חדר בריחה לזוגות? אסקייפ רום בשרון -דוקטור דרים- הנמצא בלב הרצליה מקבל באהבה זוגות למשחק מאתגר שיאתגר אתכם ויחזק את הקשר הזוגי בצורה כייפית ומגבשת!באסקייפ רום בשרון-דוקטור דרים- יש רמות קושי משתנות כך שבהתאם לרמת הנסיון שלכם נוכל להמליץ לכם על הרמה המתאימה ביותר, רמה קלה-אם אתם מתחילים ובא לכם שהכל יזרום ובלי יותר מדי אתגר.רמה בינונית- אם אתם מתחילים ובא לכם אתגר סביר אך לא יותר מדי, רמה קשה- אם אתם מאוד מנוסים( מעל 15 חדרים) ובא לכם לשבור את הראש 🙂 לא משנה איזו רמה תבחרו- באסקייפ רום דוקטור דרים הנמצא בהרצליה שבשרון- ההנאה מובטחת!

יש הרבה חיים בעיר- חדר הבריחה דוקטור דרים נמצא במרכז הרצליה, כך שכפי שאמרנו – מרחק הליכה מאיתנו יש המון מקומות לאכול ולנוח.

חדרי בריחה לקבוצות גדולות– סביבנו יש עוד חדרים הנמצאים מרחק הליכה של מספר דקות בודדות, כך שניתן להתפצל בין החדרים ולאחר מכן לשבת בבית קפה או מסעדה קרובה כדי לפטפט ולשתף את החוויות השונות בחדרי הבריחה-חדרי האסקייפ רום הטובים בהרצליה ובשרון.