התקשר אלינוהזמן משחק

חדר בריחה למשפחות בהרצליה

חדרי בריחה למשפחות בהרצליה ובמרכז

מחפשים בילוי משפחתי מהנה לכל המשפחה ולגוון מהפארק השכונתי או מהקניון הקרוב? מעונינים להתנתק לשעה קלה ממכשירי הסלולרי והניידים? חדר הבריחה בהרצליה- דוקטור דרים הוא חדר מצוין למשפחות עם ילדים מגילאי 10 ומעלה. החוויה אצלנו מותאמת לגיבוש המשפחה ומאתגרת את כל בני המשפחה בפתרון חידות ומשימות שבסופו של דבר יובילו להשלמתה.

איך ניתן לדעת שחדר הבריחה מיועד למשפחות?

יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם לדעת באופן כללי איזה חדר בריחה/ אסקייפ רום מתאים למשפחות:

1.כלל מספר אחת- בחרו רמת קושי מתאימה- כדאי לבחור חדר שאתם יודעים שרמת הקושי שלו מתאימה למשפחה, או לחילופין אם מצאתם חדר עם רמות קושי, מומלץ לבחור בה בהתאם לנסיון.

אצלנו בחדר בריחה דוקטור דרים בהרצליה, ישנן 3 רמות קושי כך שאם אתם מתחילים/ רוב ההרכב הינו ילדים מומלץ לקחת את הרמה הקלה.

אם אתם כבר עברתם ופתרתם בעבר חדרי בריחה רמה בינונית תתאים יותר. הרמה הקשה אצלנו לא מומלצת למשפחות עם ילדים אלא למבוגרים בעלי ניסיון.

2.כלל מספר שתיים-כמה בדיקות קצרות עם חדר הבריחה העתידי שלכם – כאשר בוחרים חדר בריחה למשפחה, מומלץ לבדוק שאין הגבלות פיזיות עבור ילדים ו/או מבוגרים.זה תמיד חשוב.

אצלנו באסקייפ רום – דוקטור דרים אין הגבלות פיזיות בכלל, ילדים ומבוגרים יכולים להיות בטוחים.כבר אירחנו מאות קבוצות בכל הגילאים והסגנונות, החל מנשים בהריון, תינוקות במנשא (ואפילו בעגלה) ופנסיונרים.

3.כלל מספר שלוש-לכל חדר בריחה/אסקייפ רום יש נושא משלו – תמיד אנחנו מסבירים לשחקנים שמגיעים לשחק בפעם הראשונה, שחדרי הבריחה מתחלקים לנושאים וסוגים בדיוק כמו שיש סרטי אימה, קומדיה, אקשן-חדרי בריחה למשפחות אינם כוללים בדרך כלל מאפיינים מפחידים ולא משתיכיים לקטגוריית האימה בדרך כלל, אם אתם מחפשים חדר שיתאים לכולם מומלץ לבחור נושא שיהיה מעניין ולא מפחיד עבור הילדים, אך לא ילדותי מדי כך שאתם, המבוגרים לא תשתעממו.

אצלנו באסקייפ רום דוקטור דרים- נושא החדר מרתק גם עבור ילדים מעל גיל 10- וגם עבור סבא וסבתא 🙂 הייתם פעם במעבדת חלומות??

חדר בריחה שיעור סקרנות בילדכם ויפתח לו את היצירתית

כשבוחרים חדר בריחה למשפחות, אסקייפ רום שכזה צריך לאתגר את הילד שלכם אך לא יותר מדי, על מנת לא לגרום לתסכול. חדר בריחה למשפחות מעניק לילדכם שעה של חשיבה המנותקת מכל הסביבה וההמולה

היומיומית, תוך מתן דגש על עבודת צוות עם המשפחה וגיבוש נהדר, מפתח ומסקרן.החוויה של חדר בריחה עם המשפחה מפתחת את החשיבה של ילדכם, מעניקה לו תחושה של כייף ובטחון בחלקה המשפחתית הקטנה שלו ומספקת ערכים חשובים מאוד של שיתוף פעולה, התגברות על מכשולים ועוד-ערכים שיתרמו לו גם לאחר תום החוויה בחדר הבריחה. אצלנו באסקייפ רום בהרצליה-דוקטור דרים- עברו כבר מאות ילדים ואנו מבטיחים לספק חוויה שתשאיר חיוך לילד ולכם לזמן רב! 🙂