התקשר אלינוהזמן משחק

יום גיבוש לעובדים ולצוותים

יום גיבוש וכיף לעובדים באסקייפ רום

חדר הבריחה שלנו בהרצליה- האסקייפ רום המאתגר דוקטור דרים-מציע פעילות כיפית וייחודית שבמהלכה השחקנים נדרשים לאתגר את עצמם, לחשוב בצורה יצירתית, להראות אחריות, מנהיגות ותושייה, ולהפגין שיתוף פעולה ועבודת צוות שתגבש את העובדים. מדובר ביום כיף אשר מספק חוויה מאתגרת, מאחדת ומטריפה, שתדרבן את העובדים שלך להוציא את המירב והמיטב מעצמם, תגבש אותם, ותעניק להם כלים חשובים לעבודה המשותפת בעתיד וכל זאת תוך כדי משחק מהנה ובלתי נשכח.

אנחנו מקוממים ממש בלב הרצליה, קרוב מאוד לאיזור ההייטק בהרצליה פיתוח מצד אחד, ומצד שני מרחק של כמה דקות נסיעה אשר גורם לשינוי האווירה ולתחושת חופש וגיבוש במרכז העיר.

חדר הבריחה שלנו, דוקטור דרים בהרצליה,מתוכנן תוך שימוש בטכנולוגיות החדישות, העדכניות והמשוכללות ביותר. אנו עושים את המירב כדי שהקבוצות שלנו יהנו וירגישו ממש בתוך העלילה. האופי המיוחד של הבילוי אצלנו בוחן לא רק את היכולות האישיות של כל שחקן, אלא דורש גם שיתוף פעולה, עבודת צוות וקבלת החלטות חשובות בזמן אמת כדי להצליח במשימה ולעמוד בזמנים.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חדרים נוספים בלב הרצליה כך שבהזמנה מראש תוכלו לדבר עמנו  ולהתאים חבילת אירוח שלמה ומוצלחת עבורכם שתתאים לצרכים הספציפיים שלכם. ערכנו כבר עשרות ימי גיבוש לצוותים ולעובדים, אנו נעשה הכל על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולהפוך את האירוע שלכם למוצלח, מאתגר ומהנה.

לפרטים נוספים ולהזמנת מקום לימי גיבוש וכייף, באסקייפ רום דוקטור דרים-צרו עמנו קשר ע”י דף “צור קשר”/ טלפונית ונשמח לתכנן עמכם את היום המושלם לצוות שלכם!