התקשר אלינוהזמן משחק

אסקייפ רום בהרצליה

 

מעבדת החלומות של דוקטור דרים:

חדר בריחה בהרצליה/ אסקייפ רום בהרצליה…מה זה בכלל אסקייפ רום?!

התשובה הכי טובה להתחיל לענות על השאלה היא לבוא ולהתנסות בחווית אסקייפ רום בהרצליה דוקטור דרים -אחריו הכל ברור. כדי שתגיעו מוכנים נתן קצת רקע…אבל בקצרה, רק כדי לפתוח לכם את התאבון 

על פי ויקיפדיה היקרה, ההגדרה היבשה של חדר בריחה-אסקייפ רום הינה: ” משחק הרפתקאות בו אנשים ננעלים בחדר ביחד עם משתתפים אחרים, וצריכים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צפנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל”

ברשותכם נרחיב אותה מעט,

אז כן, כפי שכתוב אתם תכנסו להרפתקאה בלתי נשכחת שאורכה הממוצע הוא כ- 60 דקות. לפעמים מסיימים את חדר הבריחה מהר יותר ולפעמים יידרש למשימה יותר זמן.

במהלך 60 הדקות הנ”ל תצטרכו לעבוד בשיתוף פעולה, להפעיל את הראש ולנסות לחבר חלקים של פאזל ממנו בנוי סיפור העלילה אליו אתם נכנסים.

לכל אסקייפ רום יש סיפור מסגרת, המשוייך לז’אנר מסוים.

בדיוק כפי שבסרטים יש סוגים שונים, כך חדרי בריחה הינם מחולקים לתתי קטגוריות.יש חדרים העוסקים בנושאי פנטזיה, ישנם חדרים העוסקים באימה וכמובן ישנם חדרים העוסקים בבילוש וחקירות.

אסקייפ רום בהרצליה- דוקטור דרים, משתייך לז’אנר החקירות- עם כי יש בו חלקים יותר מדעיים אפשר לומר.

אל דאגה-באף חדר בריחה בהרצליה ובכלל אין צורך בידע מוקדם- אתם לא צריכים להיות חוקרים או מדעניים. עליכם להיות בעלי סבלנות ובעלי מוכנות לאתגר מחשבתי מהנה ויוצא דופן.

נחזור להתחלה- אז אמרנו שיש סדרה של חידות שעליכם לפתור-חידות המשלבות צפנים,סיסמאות,טכנולוגיה, הגיון וחשיבה מחוץ לקופסא.

 עליכם להתחבר לסיפור ולהבין מה הגיוני לעשות ומה פחות. כמו בחיים האמיתיים, חלק מהדברים בחדר בריחה בהרצליה ישמשו אתכם וחלק יהיו שם כתפאורה/ מסיחי דעת.החכמה היא להבין מה נחוץ ומה “סתם” שם.עם שיקול דעת נכון אנחנו בטוחים שתבינו הכל!

 

זהו, מקווים שהעברנו לכם מהו חדר בריחה בכמה פסקאות.

נשמח לארח אתכם במעבדת החלומות ולגרום לכם להבין על בשרכם מה אומר צמד המילים-חדר בריחה/אסקייפ רום.

בטוחים שנכניס אתכם להתמכרות הזו בצורה הכי כייפית שיכולה להיות.

צוות מיינדברייק-מעבדת החלומות של דוקטור דרים-אסקייפ רום מאתגר ומיוחד בהרצליה